Atelier Sprzedażowe Revitacell

Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy
Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy - intensywna kuracja regeneracyjna do rzęs i brwi na bazie opatentowanych komórek macierzystych. Została opracowana przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który odżywia i wzmacnia rzęsy oraz brwi, zapobiega wypadaniu oraz pobudza wzrost nowych rzęs i brwi. ..
Cena: 155,00zł
Revitacell Stem Cells Hair Therapy
Revitacell Stem Cells Hair Therapy - intensywna kuracja regenerująca do włosów na bazie opatentowanych komórek macierzystych pobudzająca naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w cebulkach włosów i skórze głowy. Została opracowana przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który odżywia i wzmacnia cebulki włosów, ogranicza wypadanie i pobudza wzrost nowych włosów. ..
Cena: 190,00zł
Revitacell Stem Cells Regenerating Cream-Serum DAY
Revitacell Stem Cells Regenerating Cream-Serum - bioaktywne kremoserum regeneracyjne na dzień na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.  Zostało opracowane przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który poprawia jędrność i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka (keratynocytów) i skóry właściwej (fibroblastów).  ..
Cena: 145,00zł
Revitacell Stem Cells Regenerating and Nourishing Cream - Serum NIGHT
Revitacell Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum - bioaktywne kremoserum regeneracyjno-odżywcze na noc na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.  Zostało opracowane przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który poprawia jędrność i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka (keratynocytów) i skóry właściwej (f..
Cena: 145,00zł
Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate
Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate - bioaktywny koncentrat regenerujący do delikatnej skóry okolic oczu na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1. Został opracowany przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który poprawia jędrność i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka (keratynocytów) i skóry właściwej (fibroblastów)...
Cena: 120,00zł
Revitacell Stem Cells Hair Therapy & Eyelashes Therapy Set
Zestaw łączony Revitacell Stem Cells Hair Therapy i Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy to wyjątkowe połączenie kuracji biodermokosmetycznych przeznaczonych do kompleksowej regeneracji skóry głowy i włosów oraz rzęs i brwi na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1. ..
Cena: 325,00zł
KUPON PODARUNKOWY REVITACELL-150 zł
Kupon podarunkowy REVITACELL o wartości 150 zł uprawniający do zakupów produktów REVITACELL w Atelier sprzedażowym na stronie www.revitacell.pl/atelier-sprzedazowe to pomysł na niepowtarzalny prezent. ..
Cena: 150,00zł
KUPON PODARUNKOWY REVITACELL 300 zł
Kupon podarunkowy REVITACELL o wartości 300 zł uprawniający do zakupów produktów REVITACELL w Atelier sprzedażowym na stronie www.revitacell.pl/atelier-sprzedazowe to pomysł na niepowtarzalny prezent. ..
Cena: 300,00zł