Revitacell

Bliżej do leku niż kosmetyku.

Dlaczego biodermokosmetyki Revitacell® są takie wyjątkowe? Poznaj ich aktywny składnik – Biocervin® – uzyskany na bazie komórek macierzystych z poroża jelenia szlachetnego. Pozyskany raz, w czasie odrastania poroża jelenia z wrocławskiego ogrodu zoologicznego, jest od tego czasu laboratoryjnie hodowany. Ze względu na swoją wyjątkową cechę – tempo wzrostu poroża jelenia to 2 cm na dobę – jest jedynym aktywnym składnikiem kosmetycznym, który tak szybko stymuluje nasze komórki skóry i włosów.

Więcej

Zaawansowany proces biotechnologiczny

Składnik biotechnologiczny Biocervin® innowacyjnych biodermokosmetyków Revitacell® wytwarzany jest w nowoczesnym laboratorium przystosowanym do zaawansowanego procesu hodowli komórek macierzystych w reżimach farmaceutycznych na skalę przemysłową.

Odtwórz film

Biodermokosmetyki na bazie komórek macierzystych.

Pierwsze na świecie biodermokosmetyki wykorzystujące surowiec z komórek macierzystych MIC-1. Surowiec Biocervin® powstaje w zaawansowanym procesie biotechnologicznym. Za aktywność preparatów Revitacell® odpowiada mechanizm komunikacji komórkowej pobudzający nasze komórki do aktywności, syntezy nowego kolagenu i elastyny.

Więcej
Więcej

Działanie produktów Revitacell jest widoczne już po 3-4 tygodniach stosowania

Prace nad komórkami macierzystymi z poroża jelenia od kilku lat trwają na całym świecie. Jednak tylko w laboratorium Stem Cells Spin, dzięki nieszablonowemu podejściu do badań i pionierskiej metodzie hodowli komórek macierzystych, udało się na ich bazie stworzyć aktywny składnik kosmetyczny NHAC Biocervin MIC-1. Biodermokosmetyki Revitacell od samego początku opracowywane są w oparciu o innowacyjne metody i techniki działania, które nie mają odpowiednika w przemyśle kosmetycznym.

Powstają w jednym z nielicznych na świecie laboratoriów dysponujących tak zaawansowaną technologią hodowli komórek macierzystych wykorzystywanych do produkcji kosmetyków, wyrobów medycznych i leków. Nasze produkty są wyjątkowe także dlatego, że chronione patentami składniki oraz rozwiązania stosowane są jedynie w kosmetykach Revitacell.